Boost je godsdienstles! Speel Sirkelslag School in november

12 september 2016

« terug naar actueel

‘Ga voor goud!’ is het thema van Sirkelslag School dat gespeeld wordt in november. Sirkelslag School is hét spel waar je online met je groep speelt tegen andere groepen uit heel Nederland.

In groep 7 en 8 is het heel herkenbaar: gáán voor de winst. Gaan voor het hoogst haalbare. Wie ook voor goud gaat is Kimaru uit Nairobi. Kimaru wordt niet gehuldigd op het podium, en hij krijgt geen gouden medaille omgehangen. Maar toch gaat hij voor goud. Hij doet er alles aan om zijn doel te bereiken: naar school gaan. Als voorbereiding op Sirkelslag kijk je met je groep naar een ontroerende kinderfilm over het leven van Kimaru. Deze film wordt binnenkort ook op NPO uitgezonden.

Boost voor je godsdienstles
Tijdens Sirkelslag School krijgen de kinderen creatieve en uitdagende opdrachten die verdieping geven aan de godsdienstles. Kinderen leren samen te werken en elkaars talenten ontdekken en waarderen. Sirkelslag School is een perfectie manier om een boost te geven aan je godsdienstles. Het is gekoppeld aan de levensbeschouwelijke methode Kind op Maandag. Maar ook als je geen methode of een andere methode gebruikt is Sirkelslag SCHOOL perfect te gebruiken.

Waar en wanneer
Sirkelslag School wordt dit jaar gespeeld in de eerste drie weken van november, gewoon tijdens schooltijd vanuit je eigen klaslokaal. Nieuw dit jaar is dat je zelf een geschikt moment kunt kiezen wanneer het jou en je klas goed uitkomt. Je bent dus niet meer gebonden aan een vast tijdstip.

Wacht niet langer en ga de uitdaging aan met andere groepen in heel Nederland!
Kijk welke groepen er uit jouw plaats al meedoen en geef je groep op www.sirkelslag.nl/school.
Is jouw school lid van Verus? Dan ontvang je €10,- korting op de deelnemersprijs.

Direct aanmelden

Sentina, leerkracht van De Drieklank in Oostburg (Zeeland), heeft twee jaar geleden met haar groep uit de bovenbouw meegedaan aan Sirkelslag. De groep werd toen winnaar. Sentina: “Onze school doet al jaren mee met Sirkelslag. Het past goed bij de populatie van onze school. Wij vinden Sirkelslag een mooie aanvulling op de bestaande materialen van godsdienstonderwijs zoals Bijbelverhalen, werkopdrachten en vieringen. De kinderen zijn tijdens het spel ontzettend fanatiek en leren goed samen te werken. Dat is enorm leuk om te zien. De opdrachten uit Sirkelslag zijn leuk en gevarieerd. Wij zijn een kleine school en Sirkelslag neemt ons veel werk uit handen om op creatieve wijze vorm te geven aan godsdienstonderwijs.”

Sirkelslag Kids: 18 november 2016

Ook alvast leuk om te noteren; Sirkelslag Kids vindt dit jaar plaats op vrijdagavond 18 november. Sirkelslag Kids is het online spel voor kinderen uit groep 7 en 8 van de basisschool. Leuk om te spelen met je club of kindernevendienstgroep! www.sirkelslag.nl/kids

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van JOP. Meld je hier aan.

jop.nl maakt gebruik van cookies.
De website van JOP gebruikt cookies en daarmee vergelijkbare technieken om de kwaliteit van de website te verbeteren en jou een optimale bezoekerservaring te bieden. Deze gegevens zijn anoniem gemaakt. Soms wordt echter inhoud getoond van Facebook, YouTube en Twitter. Deze social media gebruiken hun cookies ook om advertenties te tonen.