Welke teams doen mee aan Sirkelslag KIDS 2019

Onderstaand vind je een overzicht van deelnemende teams aan Sirkelslag KIDS 2019.

Aalst Aalst kids 1
Aalst Aalst kids 2
Aalst Aalst kids 3
Aalst Aalst kids 4
Aarlanderveen Jeugdclub groep 6-7-8
Abcoude Dorpskerk Abcoude
Achlum De Terpsjongers
Alkmaar Vrijheidskids
Almere De Zuiderpoort
Alphen aan de Rijn lichtkring kids
Alphen aan den Rijn De Kruispunters
Alphen aan den Rijn Sionskerk 1
Alphen aan den Rijn Sionskerk 2
Alphen aan den Rijn Sionskerk 3
Alphen aan den Rijn CornerKids
Amerfoort Vathorst-Warriors
Amersfoort Vathorst-Striders
Amersfoort Vathorst-Heroes
Amersfoort Kidzclub Veenkerk
Amersfoort Bruggenbouwers
Amersfoort Schaapskooikids
Amersfoort BGA Meidenclub
Amersfoort BGA Jongensclub
Amstelveen De KruisPaasers
Amsterdam Kingskids
Apeldoorn KWD Apeldoorn
Apeldoorn Rock Solid Samuelkerk
Appingedam Groep 7 PKN Appingedam
Appingedam Groep 8 PKN Appingedam
Asperen GK Asperen
Augustinusga Stynsgea 1
Augustinusga Stynsgea 2
Baarn W8ffe!
Baarn Paaskerk
Bakkeveen Jeugd It Keningsfjild
Beilen Kids Beilen
Beverwijk De Bevers
Beverwijk De Ezels
Bilthoven De Schatgravers
Bodegraven Emmaus Kids 1
Bodegraven Emmaus Kids 2
Borger De Hunnen
Borger De Hunnen
Borger De Saksen
Boxtel De doorzetters van Boxtel
Breda Markuskids
Broek op Langedijk Salonrakkers
Buitenpost Rock steady
Buitenpost CaVe 1
Bunnik Bunniks Bazen
Bussum De Gooiertjes
Capelle aan den IJssel Oosterkids
Damwald PKN Damwald - 1
Damwald PKN Damwald - 2
Damwald PKN Damwald - 3
De Bilt Superkids De Bilt
De Krim De Krimse Toppers
De Meern LEV
De Wilp - Siegerswoude De Wilpsterclub
Dedemsvaart PG Dedemsvaart
Delfgauw Rock Solid Delfgauw - 1
Delfgauw Rock Solid Delfgauw - 2
Delft Rock Solid BSVB
Den Haag De Drieklank
Den Haag Nebo1
Den Haag Nebo 2
Den Haag Kloosterkerk KIds
Den Ham Het Kippenhok
Den Ham Ruth
Den Ham De Bandietjes
Den Helder Bethelkids
Deventer Ichtuskids
Dieren JPK KIDS
Dieren JPK KIDS 2
Dinxperlo DinxperKids
Dinxperlo DinxperKids
Doesburg DA-vooruut!!
Doetinchem Kids Doetinchem
Dokkum Dokkum1
Dokkum Dokkum 2
Dokkum Nehemia Kids
Dokkum Toppers
Dordrecht Wilkids
Dordrecht Church Chill Club
Dordrecht Walk-Inn
Dronten Noachs Bouwers
Dronten Bartimeüs Ogen
Echtenerbrug PKN Echtenerbrug-Oosterzee1
Echtenerbrug PKN Echtenerbrug-Oosterzee2
Eck en Wiel Kinderkerk Eck en Wiel
Ede Bethelkids7/8
Ede BeaHof1
Ede BeaHof 2
Ee EE-team
Ee Jister Kids
Eemdijk Diekers on top
Eemdijk Diekse tppers
Eemdijk Diekse champions
Eethen Special nights 1
Eethen Special Nights 2
Elahuizen ElaSirkel
Elst The Space Angels
Enter Enter United 1
Enter Enter United 2
Enter Enter United 3
Enter Enter United 4
Enter Enter United 5
Enter Enter United 6
Enter Enter United 7
Enter Enter United 8
Enter Enter United 9
Enter Enter United 10
Epe RB-Kip
Erica Kids Friday
Ermelo GKE team 1
Ermelo GSK team 2
Ermelo GSK team 3
Ermelo Kerkuilen 1
Ermelo Kerkuilen 2
Geldermalsen Conerstone Kids
Geldrop t Kruispunt
Goes Kids Spirit
Goes toppertjes
Goes meer toppertjes
Gouda spoorzoekers
Gouda club Veste
Gouda Westerkids
Gouda AlKiMoKo
Groningen Groninger tijgers
Groningen Tienerclub Martinikerk
Haaksbergen Rainbow Kids Club
Haarlem Sonbeam 1
Haarlem Sonbeam 2
Haarlem Haarlem Hero's
Haastrecht jeugd Haastrecht
Hallum Koekefretters 1
Hallum Koekefretters 2
Hardenberg Connect 2.0
Harderwijk Regenboog 01
Harderwijk Regenboog 02
Harderwijk Regenboog 03
Harderwijk Gideon
Harderwijk Dappere held
Harderwijk Vijfde rechter
Hardinxveld-Giessendam PKNteam1
Hardinxveld-Giessendam PKNteam2
Haren Haren 1
Haren Haren 2
Haren Mozaïek
Harkema Harkema
Harkstede kids4fun
Hasselt Hasselt 01
Hasselt Hasselt 02
Hazersweoude-Dorp de Korenaar
Hazerswoude/Koudekerk De Treffers
Heemse Kids
Heemstede Hero’s
Heemstede Warriors
Heemstede Heemstede
Heerenveen Trinikids rood
Heerenveen Trinikids groen
Heerenveen Trinikids blauw
Hellevoetsluis De helden
Hellevoetsluis De sterren
Hendrik-Ido-Ambacht De Ark 1
Hengelo WaterstaatsKids
Herwijnen Herwijnen 1
Heteren Peperschuur
Hilversum Lion kings
Hilversum Cats
Hoevelaken De Eshof
Hollum De Amelanders
Honselersdijk Team Honselersdijk
Hoofddorp jop kids hoofddorp
Hoofddorp de joppers hoofddorp
Hoogeveen De Vredevorstjes
hoorn the underground
Huizen Kids4all Huizen 1
Huizen kids4all Huizen 2
IJsselmuiden Hoeksteen 1
IJsselmuiden Hoeksteen 2
IJsselmuiden Hoeksteen 3
Julianadorp Dorpers
Jutrijp-Hommerts Jutrijp-Hommerts
Kampen Team Westerkerk
Kapelle Together
Kapelle Biezekap
Kerkwerve kerkuiltjes
Kollumerzwaag De Hoogvliegers!
Krimpen a/d IJssel Tieners Krimpen
Leek Hoeksteen
Leek Nienoord
Leens PKN Leens-Mensingeweer groep 7/8
Leeuwarden Agneskidzz
Leeuwarden Schakelkids
Leiden Marekerk 1
Leiden Marekerk 2
Lemelerveld Brugkerk1
Lemelerveld Brugkerk2
Lexmond kidscat
Lexmond Lux Mundi Wit
Lexmond Lux Mundi Blauw
Loenen aan de Vecht Temeer time
Lopik Brugkerk Lopik
Losser Rainbowyoung
Maarssen Ontmoetingskerk/Ichtus
Maarssen Ichtus/Ontmoetingskerk team 2
Maasbracht Stuif In Kids
Maassluis Jeugdwerk 1
Maassluis Jeugdwerk 2
Marknesse PKN Marknesse 1
Marknesse PKN Marknesse 2
Marum KiK
Meerkerk Ichthus Meerkerk 1
Meerkerk Ichthus Meerkerk 2
Meerkerk Ichthus Meerkerk 3
Menaldum Tiener 2 groep
Metslawier/niawier Reinboge
Middelstum PKN Middelstum
Mijdrecht Fikkie Power
Moarre Ljussens Moarre Ljussens 1
Moarre Ljussens Moarre Ljussens 2
Moarre Ljussens Moarre Ljussens 3
Monster PG Monster
Monster Lydia club
Montfoort Montfoortertjes
Mussel de Bunners
Mussel de Vissers
Naaldwijk Ontmoetingskerk 1
Naaldwijk Ontmoetingskerk 2
Naaldwijk Ontmoetingskerk 3
Naaldwijk Ontmoetingskerk 4
Neede PKNNEEDE club 8-12
Nieuw Vennep q friends 1
Nieuw Vennep q friends 1
Nieuw-Vennep De Rankers
Nieuw-Weerdinge Kings Kids
Nieuwegein Top Kids
Nieuwegein Rakkers & Ducktales 1
Nieuwegein Rakkers & Ducktales 2
Nieuwerkerk Rock Solid PKN Nieuwerkerk
Nieuwerkerk aan den IJssel Kids Ringvaartkerk
Nieuwleusen Hermy
Nieuwleusen Annemarie
Nieuwpoort jeugdclub Immanuël
Nijkerk De wijzen uit het Oosten
Nijmegen The young survivors
Noordeloos Ontmoetingskerk Noordeloos
Noordscheschut De brugtoppers 1
Noordscheschut De brugtoppers 2
Noordwijk Windkracht Jong
Nunspeet FROG
Odijk De Odijkers
Oisterwijk Team Oisterwijk
Oldemarkt Oldemarkt
Oosterend, Texel De Vliekotter
Oostvoorne CJO 1
Oostvoorne CJO 2
Oud-Beijerland De Open Hof
Oudemirdum Oudemirdum
Oudemirdum Nijemirdum
Oudemirdum Sondel
Papendrecht BK&MK
Poortvliet Ontmoetingskerk Poortvliet
Renswoude Gereformeerde Kerk Renswoude Ederveen
Rhoon BES Club 1
Rhoon BES Club 2
Rhoon BES Club 3
Rijnsburg Rijnsburg 1
Rijnsburg Rijnsburg 2
Rijnsburg Rijnsburg 3
Roosendaal Roosendaalse Kruiskerkkids
Rotterdam Crossroads Large Ones
Rotterdam Between
Rotterdam Teensacross
Rotterdam Noordrand 1
Rotterdam Noordrand 2
Rotterdam KivaEva
Rotterdam Noordrand 3
Rotterdam Noordrand 4
Rotterdam Noordrand 5
Rotterdam Tieners Kralingen
Rotterdam Spangen Spangen kids
Rozenburg De wegwijzer rozenburg
Ruinerwold De Middelpunters
Ryptsjerk Sirkelslag Kids Ryptsjerk
Sauwerd Sauwerder KIDS
Schagen De tieners van Schagen
Scharendijke Catkids Westhoek
Schoonrewoerd Gereformeerde kerk Schoonrewoerd
Serooskerke Jeugdclub Serooskerke
SIDDEBUREN PKN Siddeburen
Silvolde Kidz in De Kelder!
Sint Jansklooster Johanneskerk
Sintjohannesga Pkn sintjohannesga/delfstrahuizen
Sliedrecht Young and Strong
Soest Jongeren PGSoest
Stad aan 't Haringvliet Kids Club Stad
Stadskanaal Knoalster kids
Steenwijk Klinckekids
Strijen De Reizigers van Eljakim
Surhuisterveen Regenboog1
Surhuisterveen Regenboog 2
t Harde PG 't Harde Kids
Ten Boer Impact kids 1
Ten Boer Impact kids 2
Ter Aar WJJ 1
Ter Aar WJJ 2
Terneuzen Level 12
Teylingen Kaleb Verspieders
Tholen SprongTholen
Tiel TopTeamTiel
Tilburg opstandingskerk
Twello Dorpskerk Twello
Uitgeest de BijbelBende
Urk JC Café 1
Urk JC Café 2
Urk JC Café 3
Utrecht Rijnwaarde
Utrecht Nicolaikerk
Valkenburg De Valken
Varik Check In
Veenendaal Ruth
Veenendaal Boaz
Veenendaal Naomi
Velp TiReLaJo
Vlaardingen Holykids
Voorburg Oude Kerkkids
Voorschoten 100% Knoeperds
Voorschoten 100% Uitblinkers
Voorthuizen Jongens groep 6
Voorthuizen Jongens groep 7
Voorthuizen Jongens groep 8
Voorthuizen Meisjes groep 6
Voorthuizen Meisjes groep 7
Voorthuizen Meisjes groep 8
Vroomshoop De Knaals'n
Waalwijk Tov besoyen
Waddinxveen PG waddinxveen IK-OK
Wageningen Lukas Kids 1
Wageningen Lukas Kids 2
Wageningen Lukas Kids
Werkendam Maranatha club
Westbroek Jeugdclub Jedithja
wieringerwerf jeugdclub de Samenstroom
Wijhe Club 1
Wijhe Club 2
Wijngaarden Club Bij de Bron
Winsum 4 you Discover
Woerden Junior Rock Woerden 1
Woerden Junior Rock Woerden 2
Woerden Junior Rock Woerden 3
Woerdense Verlaat Superstars
Woudenberg Jopkids Voorhof
Yerseke Team Mossel
Yerseke Team Oester
Yerseke Team Krukel
Yerseke Team Kreeft
Zaltbommel Passievruchtjes
Zeewolde PGZ kids 1
Zeewolde PGZ kids 2
zeist de Bronkids
Zeist LDH1
Zeist LDH2
Zeist BC kids Zeist west
Zeist Bethel meiden
Zevenaar Zevenaar Kids
Zierikzee Thomaskerk
Zoetermeer De Lichtzijde groep 1
Zoetermeer Oasekids
Zuidhorn PKN Zuidhorn
Zuidland Welkomkids 1
Zuidland Welkomkids 2
Zuidwolde (DR) Manderijn
Zutphen De Wijngaard
Zwammerdam Zwammerdam Kids 1
Zwammerdam Zwammerdam Kids 2
Zwijndrecht OK-Kidzz 1
Zwijndrecht OK-Kidzz 2
Zwijndrecht Connect078 KIDS
Zwolle De bagijnen
Zwolle Sionskids

 

Laatste update: 13 november 2019

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van JOP. Meld je hier aan.

jop.nl maakt gebruik van cookies.
De website van JOP gebruikt cookies en daarmee vergelijkbare technieken om de kwaliteit van de website te verbeteren en jou een optimale bezoekerservaring te bieden. Deze gegevens zijn anoniem gemaakt. Soms wordt echter inhoud getoond van Facebook, YouTube en Twitter. Deze social media gebruiken hun cookies ook om advertenties te tonen.