Winnaars Sirkelslag KIDS 2019

De winnaars van Sirkelslag KIDS 2019 zijn bekend!

 

1e prijs Rb Kip Epe
2e prijs Rainbow kids Glanerbrug
3e prijs groep achters KIBIC Rijnsburg

Alle winnaars van harte gefeliciteerd met jullie prijs!



Totale ranglijst

Onderstaand een overzicht van de totale ranglijst van de groepen die hun score hebben ingestuurd. 

Rang Team Plaats
1 Rb Kip Epe
2 Rainbow kids Glanerbrug
3 groep achters KIBIC Rijnsburg
4 Moarre-Ljussens 2 Moarre-Ljussens
5 Meisjes groep 7 Voorthuizen
6 de Doorzetters Boxtel
7 de Odijkers Odijk
8 Catkids Westhoek Scharendijke
9 Reinboge 1 Metslawier/Niawier
10 Rijnwaarde Utrecht
11 De bagijnen! Zwolle
12 Salonrakkers Broek op Langedijk
13 de Korenaar Hazerswoude-Dorp
14 LDH2 Zeist
15 Vliekotter Oosterend
16 DinxperKids Dinxperlo
17 Kinderkerk Eck en Wiel Eck en Wiel
18 Kerkuilen 1 ERMELO
19 Kerkuilen 2 ERMELO
20 Peperschuur Heteren
21 team Honselersdijk Honselersdijk
22 Rock Solid Samuelkerk Apeldoorn
23 Naomi Veenendaal
24 PKN Zuidhorn Zuidhorn
25 BGA Meidenclub Amersfoort
26 Aalst kids 1 Aalst
27 Protestantse Gemeente Dedemsvaart Dedemsvaart
28 Regenboog 03 Harderwijk
29 Jeugdclub Jedidtja Westbroek
30 CJO 1 Oostvoorne
31 Dokkum1 DOKKUM
32 Paaskids Baarn
33 Sauwerder KIDS Sauwerd
34 Diekkse toppers Eemdijk
35 Kids Ringvaartkerk Nieuwerkerk aan den IJssel
36 Church Chill Club Dordrecht
37 Regenboog 1 Surhuisterveen
38 Ichthus1 Meerkerk
39 Noordrand 3 Rotterdam
40 Bethelkids Den Helder
41 Noachs Bouwers Dronten
42 Walk-Inn Dordrecht
43 LDH1 Zeist
44 Haren 1 Haren
45 PKN Middelstum Middelstum
46 Kids4all Huizen 1 Huizen
47 Oosterkerk Zwolle
48 Top Kids Nieuwegein
49 Ontmoetingskerk 1 (Gekke geitjes) Naaldwijk
50 Dokkum2 Dokkum
51 PKN Sintjohannesga/Delfstrahuizen Sintjohannesga
52 Diepers on top Eemdijk
53 Kids Beilen Beilen
54 Noordrand 1 Rotterdam
55 Noordrand 4 Rotterdam
56 Diekkse champions Eemdijk
57 Johanneskerk Sint Jansklooster
58 Jongens groep 7 Voorthuizen
59 Vrijheidskids Alkmaar
60 De Wijngaard Zutphen
61 club samenstroom wieringerwerf wieringerwerf
62 Windkracht Jong Noordwijk
63 RainbowKids Haaksbergen
64 100% Knoeperds Voorschoten
65 Rakkers en Ducktales 2 Nieuwegein
66 Team Westerkerk Kampen
67 Kids Heemse
68 BGA Jongensclub Amersfoort
69 De Open Hof Oud Beijerland
70 Cats Hilversum
71 Bruggenbouwers Amersfoort
72 Lion kings Hilversum
73 Moarre-Ljussens 3 Moarre-Ljussens
74 Hoeksteen Leek
75 Ontmoetingskerk 2 (CO2tjes) Naaldwijk
76 Pknteam2 HardinxveldGiessendam
77 De Saksen Borger
78 Heemstede Heemstede
79 Ontmoetingskerk Poortvliet Poortvliet
80 Lydia Monster
81 Nehemia Kids Dokkum
82 Schaapskooikids Amersfoort
83 Kippenhok Den Ham
84 De Hunnen Borger
85 De Saksen Borger
86 Martini kids Voorburg
87 GKE team 1 Ermelo
88 PKN Neede Club 8 - 12 Neede
89 De Space Angels Elst
90 Impact kids 1 Gr 7 Ten Boer
91 DA Vooruit Doesburg
92 Moarre-Ljussens 1 Moarre-Ljussens
93 Kids4all Huizen 2 Huizen
94 Jongeren PGSoest Soest
95 Aalst kids 4 Aalst
96 Sirkelslag Kids Ryptsjerk Ryptsjerk
97 Holykids Vlaardingen
98 De valken Valkenburg
99 Jeugd It Keningsfjild Bakkeveen
100 Kids Friday Erica
101 Jeugd It Keningsfjild Bakkeveen
102 Lux Mundi Wit Lexmond
103 Superkids De Bilt De Bilt
104 Groep 7 PG Appingedam Appingedam
105 Oudemirdum Oudemirdum
106 Ichtuskids Deventer
107 Bunniks bazen Bunnik
108 Bethelkids7/8 Ede
109 BES Club 2 Rhoon
110 Kings Kids Nieuw Weerdinge
111 The Lions Apeldoorn
112 Ee-team Ee
113 Team 1 MareKerk Leiden
114 Teensacross Rotteram
115 Westerkids Gouda
116 Roosendaalse Kruiskerkkids Roosendaal
117 Nicolaikerk Utrecht
118 Bethelmeiden Zeist
119 Moarre-Ljussens 1 Moarre-Ljussens
120 Thomaskerk Zierikzee
121 Kidscat Lexmond
122 KiK MARUM
123 Pknteam1 Hardinxveld-Giessendam
124 De Eshof Hoevelaken
125 Noordrand 2 Rotterdam
126 joppers hoofddorp
127 de Vissers Mussel
128 Kaleb Verspieders Teylingen
129 Trinikids groen Heerenveen
130 Jister Kids Ee
131 CornerKids Alphen aan den Rijn
132 BES Club 1 Rhoon
133 Rakkers en Ducktales 1 Nieuwegein
134 Pkn Damwald 1 Damwald
135 Sonbeam 2 Haarlem
136 Sionskerk team 1 Alphen aan den Rijn
137 De Gooiertjes Bussum
138 FROG Nunspeet
139 Dorpskerk Abcoude Abcoude
140 Herwijnen 1 Herwijnen
141 Tienerclub Martinikerk Groningen
142 Hoogvliegers (EG Kollumerzwaag) Kollumerzwaag
143 Bartimeus Ogen Dronten
144 De Wegwijzer Rozenburg
145 Marekerk De Meern
146 jop kids Hoofddorp
147 de Bunners Mussel
148 Maranatha club Werkendam
149 CJO 2 Oostvoorne
150 GK Asperen Asperen
151 Haren 2 Haren
152 Crossroads Large Ones Rotterdam
153 De Vredevorstjes Hoogeveen
154 Marekerk team 2 Leiden
155 Gideon Harderwijk
156 Connect078 Kids Zwijndrecht
157 Teener Time Loenen aan de Vecht
158 de Montfoortertjes Montfoort
159 The young survivors Nijmegen
160 Ontmoetingskerk 3 (the Legends) Naaldwijk
161 FikkiePower Mijdrecht
162 De Ark 1 Hendrik-Ido-Ambacht
163 Toppers CGK Dokkum
164 De Reizigers van Eljakim Dordrecht
165 De Kruispunters Alphen aan den Rijn
166 4 you Discover Winsum
167 Pkn Damwald 2 Damwald
168 Gereformeerde kerk Schoonrewoerd
169 Jeugdclub Serooskerke Serooskerke
170 AlKiMoKo Gouda
171 Connect 2.0 Hardenberg
172 Zwammerdam kids 2 Zwammerdam
173 Klinckekids Steenwijk
174 Agneskidzz Leeuwarden
175 Lukas Kids team groen Wageningen
176 Kreeft Yerseke
177 Herwijnen 2 Herwijnen
178 Nebo 1 Den Haag
179 BES Club 3 Rhoon
180 Young and Strong Sliedrecht
181 Ruth Veenendaal
182 Mossel Yerseke
183 Lux Mundi Blauw Lexmond
184 harkema Harkema
185 Oldemarkt Oldemarkt
186 Hasselt 01 Hasselt
187 Aalst kids 2 Aalst
188 Nienoord Leek
189 Krukel Yerseke
190 Oasekids Zoetermeer
191 Hero's Heemstede
192 Middelpunters Berghuizen Ruinerwold
193 CaVe 1 Buitenpost
194 de chocomelletjes (Emmaus kids 2) Bodegraven
195 BCkids Zeist west Zeist
196 Between Rotterdam
197 Aalst kids 3 Aalst
198 De Amelanders Hollum, Ameland
199 TopTeamTiel Tiel
200 !00% Uitblinkers Voorschoten
201 de Bijbelbende Uitgeest
202 Ichtus/Ontmoetingskerk - Beste Winnaars Maarssen
203 PKN Leens-Mensingeweer groep 7/8 Leens
204 Regenboog 02 Harderwijk
205 De Kruispaasers Amstelveen
206 Sondel Sondel
207 Regenboog 2 Surhuisterveen
208 Club van de Veste Gouda
209 Regenboog 01 Harderwijk
210 Kinderclub Bilthoven Bilthoven
211 De Terpsjongers Achlum
212 Vijfde rechter Harderwijk
213 Brugkerk Lopik Lopik
214 Club 1 Wijhe
215 club 2 Wijhe
216 Ichthus2 Meerkerk
217 Knoalster kids Stadskanaal
218 Jongens groep 6 Voorthuizen
219 Lukas Kids team blauw Wageningen
220 Pkn Damwald 3 Damwald
221 Nebo 2 Den Haag
222 Dappere Held Harderwijk
223 Kerkuiltjes Kerkwerve
224 Tieners Krimpen Krimpen aan den IJssel
225 Koekefretters 1 Hallum
226 Club ‘Bij de Bron’ Wijngaarden
227 BK&MK Papendrecht
228 Kidz in De Kelder! Silvolde
229 Sionskerk team 3 Alphen aan den Rijn
230 De Groninger tijgers Groningen
231 De Amazones Borger
232 Cornerstone Kids Geldermalsen
233 De Groninger tijgers Groningen
234 Sionskerk team 2 Alphen aan den Rijn
235 Zwammerdam kids 1 Zwammerdam
236 okk-kidzz 2 Zwijndrecht
237 Haarlem Hero's Haarlem
238 Hasselt 02 Hasselt
239 De sterren Hellevoetsluis
240 Impact kids 2 Gr 8 Ten Boer
241 lichtkring kids Alphen aan de Rijn
242 PG ‘t Harde Kids ‘t Harde
243 TiReLaJO Velp
244 Groep 8 PG Appingedam Appingedam
245 Boas Veenendaal
246 Meisjes groep 8 Voorthuizen
247 q friends 1 Nieuw-Vennep
248 Special nights 1 Eethen
249 Ruth Den Ham
250 T kruispunt Geldrop
251 Bevers Beverwijk
252 Lukas Kids team rood Wageningen
253 Koekefretters 2 Hallum
254 Kids Club Stad Stad aan 't Haringvliet
255 Level 12 Terneuzen
256 Brugkerk1 Lemelerveld
257 PKN Marknesse 1 Marknesse
258 Groep 6-7-8 Aarlanderveen Aarlanderveen
259 De treffers Koudekerk aan de Rijn
260 Markuskids Breda
261 PG Monster Monster
262 WJJ2 Ter Aar
263 tieners Kralingen Rotterdam
264 Hoeksteen (Alicia) IJsselmuiden
265 Warriors Heemstede
266 Jeugdclub Immanuël Nieuwpoort
267 Ontmoetingskerk Noordeloos Noordeloos
268 q friends 2 Nieuw Vennep
269 De brugtoppers 1 Noordscheschut
270 Passievruchtjes Zaltbommel
271 Rock steady Buitenpost
272 PKN Siddeburen Siddeburen
273 Oosterkids Capelle aan den IJssel
274 Jeugd Haastrecht Haastrecht
275 Kingskids Amsterdam
276 Waterstaatskids Hengelo
277 Rock Solid PKN Nieuwerkerk Nieuwerkerk
278 Wombarg Voorhof power Woudenberg
279 Elasirkel Elahuizen
280 De Bandietjes Den Ham
281 Noordrand 5 Rotterdam
282 Sonbeam 1 Haarlem
283 Ichtus/Ontmoetingskerk - De Leeuwen Maarssen
284 Team Oisterwijk Oisterwijk
285 Dorper Kids Julianadorp
286 Jutrijp-Hommerts Jutrijp-Hommerts
287 Knaals'n Vroomshoop
288 Jong Woerden 1 Woerden
289 De tieners uit Schagen Schagen
290 TOV Besoijen Waawijk
291 Jpkkids 2 Dieren
292 Hoeksteen (Mariska) IJsselmuiden
293 De Ezels Beverwijk
294 Meisjes groep 6 Voorthuizen
295 Jong Woerden 2 Woerden
296 De brugtoppers 2 Noordscheschut
297 Meer Toppertjes Goes
298 De Lichtzijde groep 1 Zoetermeer
299 Hoeksteen (Bart) IJsselmuiden
300 Special nights 2 Eethen
301 Ontmoetingskerk 4 (FC Masters) Naaldwijk
302 Nijemirdum Nijemirdum
303 GKE Ermelo team 2 Ermelo
304 Jong Woerden 3 Woerden
305 Trinikids blauw Heerenveen
306 Rijnsburg 2 Rijnsburg
307 de gang (Emmaus kids 1) Bodegraven
308 Bronkids Zeist
309 PKN Marknesse 2 Marknesse
310 De Rankers Nieuw-Vennep
311 Trinikids Rood Heerenveen
312 Jpkkids 1 Dieren
313 Kids Friday Erica
314 Rock Solid Delfgauw - 1 Delfgauw
315 Rock Solid Delfgauw - 2 Delfgauw
315 Sionskerk Kids Zwolle
316 Wijzen uit het Oosten Nijkerk
317 De helden Hellevoetsluis
318 OK-Kidzz 1 Zwijndrecht
319 Tiener 2 groep Menaam
320 Oester Yerseke
321 Check In Varik
322 Kids doetinchem Doetinchem
323 Dorpskerk Twello Twello
324 GKE Ermelo team 3 Ermelo
325 Rijnsburg Rijnsburg
326 WJJ1 Ter Aar
327 KivaEva Rotterdam
328 Ichthus3 Meerkerk
329 De Drieklank Den Haag
330 The undergrpund Hoorn
331 W8ffe! Baarn
332 Welkomkids Zuidland
333 Jongens groep 8 Voorthuizen
334 Welkomkids 2 Zuidland
335 De Krimse Toppers De Krim
336 Wilkids Dordrecht
337 Toppertjes Goes
338 Wilpsterclub De Wilp
339 Brugkerk2 Lemelerveld
340 De Zuiderpoort Almere

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van JOP. Meld je hier aan.

jop.nl maakt gebruik van cookies.
De website van JOP gebruikt cookies en daarmee vergelijkbare technieken om de kwaliteit van de website te verbeteren en jou een optimale bezoekerservaring te bieden. Deze gegevens zijn anoniem gemaakt. Soms wordt echter inhoud getoond van Facebook, YouTube en Twitter. Deze social media gebruiken hun cookies ook om advertenties te tonen.