Welke groepen doen mee aan Sirkelslag YOUNG?

Hieronder vind je een overzicht van alle groepen die meedoen aan Sirkelslag YOUNG 2020. Open de link onder het kaartje voor een gedetailleerd overzicht.

View Deelnemers Sirkelslag YOUNG 2020 in a full screen map

 

(bijgewerkt d.d. 5 februari 12.00 uur)

Plaats Teamnaam
Aalden Aalden
Aalsmeer Leg 1
Aalsmeer Leg 2
Aalsmeer Leg 3
Aalsmeer Leg 4
Aarlanderveen De Aveeners
Aduard Auwerd Amazing
Aduard Auwerd Awesome
Akkrum Droktemakkers
Alkmaar Holy guacamolies
Alkmaar Samen op rijst
Alkmaar SayCheese1
Alkmaar SayCheese2
Alkmaar SayCheese3
Alkmaar SayCheese4
Almere Poort Team Schaapspoort
Alphen aan den Rijn Adventskerk
Alphen aan den Rijn De Lichtkring
Alphen aan den Rijn MEJN
Alphen aan den Rijn Bapnoord
Alphen aan den Rijn Sionskerk Team 1
Alphen aan den Rijn Sionskerk Team 2
Alphen aan den Rijn De Lichtkring 2
Alphen aan den Rijn Masterminds
Alphen aan den Rijn Masterminds +
Alphen aan den Rijn Star Girls
Alphen aan den Rijn Kruispunters
Alphen aan den Rijn De Arkieten
Alteveer-Kerkenveld Pannenkoeken
Alteveer-Kerkenveld Poffertjes
Amersfoort 2GetRone
Amersfoort KLEF
Amersfoort Pitstop 1 team 1
Amersfoort Pitstop 1 team 2
Amersfoort Futurago
Amersfoort Veenkerk Chillers
Amersfoort Solid Rock
Amersfoort 2getrone 16/17
Amersfoort Schaapskooi 1
Amersfoort Schaapskooi 2
Amersfoort LEF meiden
Amsterdam OASE teens
Amsterdam Oude Kerk Amsterdam
Amsterdam West Side Teens
Amsterdam Nova noord
Amsterdam Jeruzalemkerk
Amsterdam Noordertieners 1
Amsterdam Noordertieners 2
Amsterdam Rock Solid IJburg
Amsterdam Rock Solid 2
Amsterdam FriendshipKGK
Andel FreakAndel
Andijk Folllow Me Andijk
Anna Jacobapolder Zeebra's
Apeldoorn Flow 1
Apeldoorn Flow 2
Apeldoorn OLV tjes 1
Apeldoorn Samuelkerk
Apeldoorn Church Chillers 1
Apeldoorn Church Chillers 2
Apeldoorn Malse Makkers
Apeldoorn MufChillers
Apeldoorn MufParty
Apeldoorn Kookcluppers
Appingedam PKN uut Daam
Arnhem The Young Ones
Assen Peelo 1
Assen Steady
Assen Team Bouwe Jan
Assen Team Sandra
Assen Provider
Avenhorn providerdewaterkant 1
Avenhorn providerdewaterkant 2
Axel GKV Axel
Baarn Pauluskerk
Baarn Teen/young Challenge
Babyloniënbroek Hervormde kerk Babyloniënbroek
Bakkeveen Jeugd It Keningsfjild
Balk Balk Súd
Balk Balk Noard
Bant Luttelgeest/Bant
Barendrecht JOCH
Barneveld Sirkelkippen
beilen Rock Solid
Belt-Schutsloot De Belt
Belt-Schutsloot De Schutsloot
Bennekom Rock Steady 1
Bennekom Rock Steady 2/3
Bennekom Rock Steady 4
Bergambacht OntmoetingskerkBAB1
Bergambacht OntmoetingskerkBAB2
Bergambacht OntmoetingskerkBAB3
Bergambacht Shalom1
Bergambacht Shalom2
Berkel en Rodenrijs Honkbewoners
Berkel en Rodenrijs DC90
Berkel en rodenrijs Honkbewoners 2
Berltsum berltsumer huntsjes
Beusichem/Zoelmond Rock Solid
BEVERWIJK Pas maar op!
Biddinghuizen Jeugdkring
Biddinghuizen Jeugdkring team 2
Bilthoven De Ark
Bleskensgraaf Sjaloom 1
Bleskensgraaf Sjaloom 2
Bleskensgraaf Sjaloom 3
Bodegraven Zolder 1
Bodegraven Zolder 2
Borger PG Borger club 1
Borger PG Borger club 2
Borne Potkamp
Boxtel Prokath
Brakel ‘t Opstakel
Brandwijk Braank 1
Brandwijk Braank 2
Breda HB Squad 076
Brielle 10age7
Brugge JoTa Tieners
Buitenpost André en Rommy
Buitenpost Jetze en Marchien
Buitenpost Warner en Alianne
Buitenpost zeevaarders 2.0
Buitenpost bultrug 2.0
Bunnik Bunnikse Bazen
Bunschoten Spirit
Bussum Honkslag Bussum
Bussum VEJO Bussum
Capelle aan den IJssel

Tieners van Schenkel

Capelle aan den IJssel Next level groep EH
Culemborg Youth Rebelz!
Dalfsen Jaargroep VO 1+2 Dalfsen
Dalfsen Gespreksgroep VO 3+4
De Krim De Krimse Club
De Lier De Lierse Toppers
De Meern Mazzel
De Wilp - Siegerswoude Weet ik veel
Dedemsvaart PG Dedemsvaart
Delden Zowieso
Delfgauw KerkDelfgauw1
Delfgauw KerkDelfgauw2
Delft Heilige Boontjes - Mattheüs Delft
Delft Makke Schapen - Mattheüs Delft
Delft Binnenstad-Vrijenban
Den Bosch FAST
Den Haag Paleiskerk jongeren
Den Haag JEUGD PG PERKI DEN HAAG
Den Haag Hagenezen
Den Haag Discovery
Den Haag De leiders
Den Ham Rood
Den Ham Blauw
Den Ham Groen
Den Ham Oranje
Den Ham Geel
Den Helder Bethel Young
Deventer Lebuinus
Deventer Ichtus
Dinteloord HEY!
Dinxperlo #Kippenpotenpower
Doetinchem De Wingerd
Dokkum Knolpower
Dongen Hip
Donkerbroek Topteam Donkerbroek
Dordrecht Church Chill Club
Dordrecht Wilcome
Dordrecht BG Dordrecht
Dordrecht Josia
Dordrecht Hadassa
Dordrecht Yadah
Drachten Oase
Drachtstercompagnie De spetters
Drachtstercompagnie Ducktales
Driebergen Rockies
Driebergen-Rijsenburg Rockies
Drogeham De Jeugd
Dronten Ichthus1
Dronten Ichthus2
Dronten twixers
Duiven Next 1
Duiven Next 2
Duiven Next 3
Duiven Next 4
Duiven Next 5
Duiven Next 6
Duiven Next 7
Dussen Dussen-Meeuwen
Eastermar RS klas 1
Eastermar RS klas 2
Eastermar RS klas 3
Eastermar RS klas 4
Echteld Candle Talk Echteld
Echtenerbrug PKN Echtenerbrug-Oosterzee e1
Ede T@mim - Alfa
Ede T@mim - Omega
Ede eX-TC
Ede TC
Ede Twice1
Ede Twice2
Ede Bappies 1
Ede Bappies 2
Ee Toppers uut Ie 1
Ee Toppers uut Ie 2
Eindhoven Tienergroep St. Joris
Elburg ClubVision Elburg 1
Elburg ClubVision Elburg 2
Elburg TheRock Elburg 1
Elburg TheRock Elburg 2
Ellemeet Tieners van Schouwen aan Zee
Elst The Meeting
Emmen PR@HVN
Emmen @HVNFrituurtjes
Enschede TUK
Enter Enter United 1
Enter Enter United 2
Epe Goede Herders
Epe The Rainbow Hunters
Erica team Erica
Ermelo Tienerclub 1
Ermelo Tienerclub 2
Ermelo Westerkerk
Ermelo soosjes 1
Ermelo soosjes 2
Ermelo Kattebak 1
Ermelo Kattebak 2
Ermelo tienerclub 't Venster
Fijnaart De Jutters
Gauw De Legeaën 1
Gauw De Legeaën 2
Gees Club Gees
Geldermalsen Cornerstone-1
Geldermalsen Cornerstone-2
Genderen Club Genderen
Genemuiden Y4Y
Gent België Rabotjeugd
Gerkesklooster Kloosterlingen
Giessen Bricks Giessen/Rijswijk
Giessenburg Jeugdkerk Maranatha
Giessenburg Rafaël Giessenlanden
Goedereede Go for Spirit
Goes Handpalm 1
Goes Handpalm 2
Goor De Bunker
Gorinchem Jo2Go
Gorinchem DAGO
Gorssel Kick Team-1
Gorssel Kick Team-2
Gouda Club Jantje
Gouda VEJO Gouda
Gouda Stepping Stones
Gouda Club Kompas
Gouda Club Kompas team 2
Goudriaan Solid Friends meiden Goudriaan
Goudriaan Solid Friends jongens Goudriaan
Goudriaan Rock Solid Goudriaan
Grijpskerk The Search 1
Grijpskerk The Search 2
Groesbeek Coole Kerkclub
Groningen Martinikerk Grunn
Groningen Suikerbietjes
Groningen NBT
Groningen The Underground
Groningen de ijsbeer
Haarlem Young Stars Wilhelminakerk Haarlem
Haarlem Teens2gether-old Stars
Haarlem COZY
Haarlem/Hoofddorp JOK Haarlem
Haastrecht Haastrechtse meiden!
Hardenberg TEENZ
Harderwijk Njoy club
Harderwijk regenboog club
Harderwijk BGHohoho merry christmas
Harderwijk De coole kikkers
Harderwijk Onversirkelaars
Hardinxveld-Giessendam Stationskerk
HARKEMA United in Christ Harkema
Harlingen De Tobbedansers
Harmelen Pepernoot 1
Harmelen Pepernoot 2
HARMELEN Portal
Hasselt Hasselt
Hattem Solid Friends Hattem
Hattem Rock sterren Hattem
Hattem 12+ Hattem
Haulerwijk jc Haulerwijk 1
Haulerwijk jc Haulerwijk 2
Haulerwijk jc haulerwijk 3
Hazerswoude dorp de Spirit
Hazerswoude dorp The Pit
Hazerswoude-Rijndijk De MUS
Heenvliet Heppiedepeppie
Heerenveen Elimjeugd
Heerenveen Heerenveen 1
Heerenveen Heerenveen 2
Heerenveen Heerenveen 3
Heerenveen Elimm
Heerhugowaard Ontmoetingskerk
Heerhugowaard Ontmoetingskerk 2
Heeze Jeugdgroep Protestantse Kerk Heeze
Hei- en Boeicop Tienerclub Connect 1
Hei- en Boeicop Tienerclub Connect 2
Heiloo LEEF! Jeugd
Heinkenszand Broodje Kroket
Heino Heino Go
Heino Dolfijn 1
Heino Dolfijn 2
Heino Dolfijn 3
Hekelingen Jongerenkring
Hengelo God 1st bro!
Herentals EJV Jeugd Herentals
Herveld RS Herveld
Herwijnen Team herwijnen
Hillegom EGHillegom
Hillegom Team Impact
Hilversum Youth Alive D
Hilversum Youth Alive C
Hilversum Youth Alive M
Hilversum PG Hilversum 1
Hilversum PG Hilversum 2
Hilversum PG Hilversum 3
Holten Holten
Hoofddorp Joppers 1
Hoofddorp Joppers 2
Hoogblokland de schatjes
Hoogeveen Vredevorstjes
Hoogvliet-Rotterdam Youth Faith Exploration
Hoornaar Uhm
Houten Discover L
Houten Discover XL
Houten Explore 1a
Houten Explore 1b
Houten Explore 1c
Houten Explore 1d
Houten Explore 2a
Houten Explore 2b
Houten Explore 2c
Houten Explore 2d
Houten Stepalpha
Huizen Wordt Vervolgd 1
Huizen Wordt Vervolgd 2
Huizen Wordt Vervolgd 3
Ijsselmuiden Hoeksteen1
Ijsselmuiden Hoeksteen2
IJsselstein de jeugd van IJsselstein
Jutrijp-Hommerts J-H 1
Jutrijp-Hommerts J-H 2
Kampen Vormen
Kampen En dan…
Kampen Jeugdkerk Open Hof Kampen
Kampen PGK1
Kampen PGK2
Kampen PGK3
Kampen PGK4
Kamperland Crossroads
Kapelle 12+ Hervormde Mozes
Kapelle 14+ Hervormde Mozes
Kapelle SpiriT
Katwijk RockSteady
Klaaswaal KvdN-Hoeksche Waard!
Kockengen t Brandpunt
Koostertille Tilster Toppers
Koostertille Tilster Kanjers
Kornhorn de mooie bende
Krimpen aan den IJssel KadIJ 1
Krimpen aan den IJssel KadIJ 2
Krimpen aan den IJssel JV Immanuel I
Krimpen aan den IJssel JV Immanuel II
Krimpen aan den IJssel JV Immanuel III
Landsmeer Ok12+ 1
Landsmeer Ok12+ 2
Langerak-Nieuwpoort Langerak-Nieuwpoort 1
Langerak-Nieuwpoort Langerak-Nieuwpoort 2
Langerak-Nieuwpoort Langerak-Nieuwpoort 3
Langerak-Nieuwpoort Langerak-Nieuwpoort 4
Lauwerzijl Jeugdclub Munnekezijl/Lauwerzijl
Leek Rocks
Leens PKN Leens Mensingeweer
Leerdam JOH Toppers
Leeuwarden de Jacobijners
Leeuwarden Marqanto Squad
Leeuwarden De Fontein A4Y
Leiden TOV 1
Leiden LBG
Leimuiden t Hok 1
Leimuiden t Hok 2
LEKKERKERK PKN Lekkerkerk
Lelystad De Windroos
Lemmer Baptisten_Lemmer_1
Lemmer Baptisten_Lemmer_2
Lemmer Frissels
Leusden Jong & Kerk
Lexmond Club Relex
Lisse Rock Solid Lisse
Lochem de Hooiplukkers
Lopik OJW Lopik 1
Lopik OJW Lopik 2
Lopik Rock Solid Friends
Maarssen De Instuivers
Maarssen Youth United 1
Maarssen Youth United 2
Maarssen Youth United 3
Maasbracht Stuif in Young Maasbracht
Maassluis JeugdwerkMaassluis 1
Maassluis JeugdwerkMaassluis 2
Maldegem Jeugd Maldegem
Marknesse TopNOP1
Marknesse TopNOP2
Marum KiK
Mastenbroek Bikkels uit Mastenbroek
Meerkerk Ichthus Meerkerk 1
Meerkerk Ichthus Meerkerk 2
Menaam Tiener-1 Menaam
Meppel Meppel Stad en Landen
Meppel Namasté Meppel
Metslawier Akkelien PKN Metslawier Niawier
Metslawier Jacky PKN Metslawier Niawier
Metslawier Frederiek PKN Metslawier Niawier
Middelharnis Young Flakkee 1
Middelharnis Young Flakkee 2
Middelstum Middelstum 1
Mijdrecht FikkiePower
Monster De Toppers
Monster De Monsters
Monster De Monsters
Montfoort The Last Ones
Mussel Club Vooruit
Mussel Club Tussenin
Naaldwijk Naaldwijk 1
Naaldwijk Naaldwijk 2
Naaldwijk Naaldwijk 3
Naarden PKN Naarden
Neede PKN NEEDE club 12 +
Nieuw Buinen W4U
Nieuw-Vennep De Rankers
Nieuw-Weerdinge Heartbeat
Nieuwegein Dorpskerk
Nieuwegein Chillpool
Nieuwerkerk Solid Friends PKN Nieuwerkerk
Nieuwerkerk Kerkwerve on top!
Nieuwkoop Rietgors
Nieuwlande Provider
Nieuwlande Follow-Up
Nigtevecht Nigtevecht 1
Nigtevecht Nigtevecht 2
Nijkerk Life Church Nijkerk
Nijkerk Vredeskerk
Nijkerk COF Nijkerk
Nijkerkerveen Veense Rockers
Nijkerkerveen Walvissen
Nijmegen CGKV Nijmegen
Nijmegen Gekonkel
Nijmegen The survivors 2.0
Nijverdal PG Nijverdal 1
Nijverdal PG Nijverdal 2
Noardburgum Tieners #NB
Noorden SolidFriends Noorden
Noorden RockSolid Noordem
Noordwijk Windkracht Young
Nuenen Jonge Regenboog
Nunspeet The Sound 1
Nunspeet The Sound 2
Ochten Spirit 1
Ochten Spirit 2
Odijk De Odijkers
Oegstgeest Oegstgeester Kanjers
Oegstgeest Oegstgeester Toppers
Oisterwijk Club412
Oldenzaal Hofbruggers
Ommen Lotus
Ommen Aloe
Ommen Mirre
Ommen Walvissen 1
Ommen Walvissen 2
Ommen De Kamelen
Oostburg JOTA-jong
Oosterbeek Blue
Oosterwolde Jeugd Oosterwolde
Oostkapelle De 12 Plussers
Oostvoorne Zoldergang
Opende Team JKO
Opende Team JKO YOUNG
OUD-BEIJERLAND Baanbrekers
Oud-Vossemeer JV
Oude Tonge OT Team 1
Oude Tonge OT Team 2
oudega SWF ankertsjerke 1
oudega SWF ankertsjerke 2
Oudehaske Haskeroord 1
Oudehaske Haskeroord 2
Ouderkerk aan de Amstel Forza Amstel
Oudewater The Winners
OUDWOUDE Amazing kids
Papendrecht Peekaaennetjes
Pesse Rotonde
Pijnacker Koala
Pijnacker Panda
Pijnacker Stokstaart
Pijnacker JOKers
Poederoijen Team Poederoijen
Purmerend de Bovenkamer
Putten Believers 1
Putten Believers 2
Reeuwijk 10er-club de Ark
Renswoude Hervormde gemeente Renswoude
Rhoon JonG 1
Rhoon JonG 2
Ridderkerk Levensbron
Ridderkerk Goede Herderkerk
Ridderkerk Maranatha1
Ridderkerk Maranatha2
Ridderkerk-Slikkerveer Alfa
Ridderkerk-Slikkerveer Omega
Rijssen Jona
Rijssen Walvis
Rijssen Nineve
Rijswijk The Rock Giessen/Rijswijk
Rijswijk Jeugdkerk Rijswijk
Rolde Jacobuskerk4Youth
Roosendaal Tullepetaon
Rotterdam Online-SGA
Rotterdam GIS-YOUTH
Rotterdam Sirkelslayers1
Rotterdam Sirkelslayers2
Rotterdam Noordrand 1
Rotterdam Noordrand 2
Rotterdam Hatseflats Terpies
Rotterdam 010Pelgrims
Rotterdam Paradijsvogels010
Rotterdam Youth Charlois
Ruinerwold Middelpunters
Ruinerwold 2020
Ryptsjerk Ryptsjerk Young
s Heer Hendrikskinderen De Brave Hendrikjes
Schagen YoungSeven 1
Schagen YoungSeven 2
Schagen YoungSeven 3
Schagen YoungSeven 4
Schagen YoungSeven 5
Schagen YoungSeven 6
Schagen YoungSeven 7
Schagen YoungSeven 8
Scharnegoutum Jop Scharnegoutum
Scheemda 4U1
Scheemda 4U2
Scheemda 4U3
Scherpenzeel Basixs 1
Scherpenzeel Basixs 2
Scherpenzeel Basixs 3
Scherpenzeel Basixs 4
Schiedam PKN Grote Kerk
Schiedam Victory Kethel
Schoonebeek Dubbeldate kanjers
Schoonebeek Dubbeldate bikkels
Schoonhoven Rock Solid Schoonhoven 1
Schoonhoven Rock Solid Schoonhoven 2
Schoonhoven Rock Solid Schoonhoven 3
Schoonhoven Rock Solid Schoonhoven 4
Schoonhoven/Willige Langerak HGWL1
Schoonhoven/Willige Langerak HGWL2
Schoonoord Reuzenkinderen
Schoonrewoerd Jeugd GK Schoonrewoerd
SIddeburen PKN Siddeburen
Silvolde Downstairs
Sint jansklooster Club "klooster"
Sint Maartensdijk The young ones
SINT PHILIPSLAND TC De Wegwijzer
Sintjohannesga Be there
Sittard-Geleen OK-team
Sleen Club Sleen 1
Sleen Club Sleen 2
Sleeuwijk VIP Sleeuwijk
Sliedrecht Young and Strong
Sluipwijk Tienerclub Jomi
Smilde Bijbelsquad
Smilde De rank
Smilde de Smildegers
Sneek De Springplank
Sneek Club PKN Sneek
Soest Jongeren PGSoest
Someren De Peppers
Spakenburg Solid as a rock
Spakenburg Joy to the world
Spakenburg Faithfull
Spankeren Spanklaagsoedie special
Sprang-Capelle #Together
Stadskanaal De Rodelopers
Stadskanaal De Stakka's
Steenbergen De Steenpuisten 1
Steenbergen De Steenpuisten 2
Steenderen Turning Stones
Steenwijk Stonecity1
Steenwijk Stonecity2
Steenwijk Stonecity3
Steenwijk Steenwijk 1
Streefkerk Maranatha the young ones
Streefkerk Maranatha the young ones 2
Strijen De Visjes
Surhuisterveen Regenboog 1
Surhuisterveen Regenboog 2
Surhuisterveen Boy Together 1&2
Surhuisterveen Girls Only 1
Surhuisterveen Boys Together 3
Surhuisterveen Girls Only 3
Surhuisterveen Boys Together 4
Surhuisterveen Girls Only 4
Swifterbant De Hoeksteners
t Harde PG 't Harde Young
t Harde t HardePG
t Harde Impact
Ten Boer Impact young 1
Ten Boer Impact young 2
Ter Aar TA Toppers
Ternaard Dreamteam PKN Ternaard
Terneuzen Level 17
Terschuur Storm
Terschuur Walvis
Tholen Zwevers
Tilburg opstandingskerk
Tilburg JJOT'um!
Tollebeek PKN Tollebeek 1
Tollebeek PKN Tollebeek 2
Tuil Tuilse Toppers
Tuil Tuilse Kanjers
Turnhout Turn Around
Turnhout Inspirelli
Tweede Exloermond Get Moving
Ugchelen Flow
Uithuizermeeden PG Uithuizermeeden 1
Uithuizermeeden PG Uithuizermeeden 2
Ulrum From the North1
Ureterp Brunfiskers 1
Ureterp Brunfiskers 2
Urk JC Café 1
Urk JC Café 2
Utrecht Tuindorpkerk Utrecht
Utrecht Tienersquad
Utrecht DG Bikkels
Utrecht Tieners Jacobikerk
Utrecht IKJU 1
Utrecht IKJU 2
Vaassen Voorondergedonder
Varsseveld Kattebak
Varsseveld Halle Hoody's
Veen 12+ club
Veenendaal Sionsteam One
Veenendaal Sionsteam Two
Veenendaal Snapshot
Veenendaal Instagram
Veenendaal WestEvents12+
Veenendaal Youth Connect 14+ RBN
Veenendaal TC1
Veenendaal Snapshot
Veenendaal Instagram
Veenendaal Tik Tok
Velp Tienerkerk Velp
Vijfhuizen Jong vijfhuizen
Vinkeveen MorgenSterK
Vlaardingen HolyBethels
Vleuten Torenvalken
Vleuten Torenvalken
Vlissingen Herberg
Vollenhove What`s Up 1
Vollenhove What`s Up 3
Vollenhoven What's Up 2
Voorburg Martieners
Voorschoten The Daring Disciples
Voorst KVW Twello
Voorthuizen Voorthuizen team 1
Voorthuizen Voorthuizen team 2
Voorthuizen Voorthuizen team 3
Vriezenveen Tienerclub Spirit
waalwijk roadrunners
waalwijk langstraat 2.0
Waarder Rock Solid Waarder
Waddinxveen Bappies
Waddinxveen Dance rockies 1
Waddinxveen Dance Rockies 2
Wageningen Next
Wageningen LuJo
Wapenveld Rock Solid
Wapenveld Solid Rock
Watergang Jeugdhonk
Wateringen De Lichtbron
Weert Bethelkerk jeugd
Weesp Caminus
Werkendam Maranatha tienercafe 1
Werkendam Maranatha tienercafe 2
Westbroek Jedidja1
Westbroek Jedidja2
Westmaas/Klaaswaal Jong Actief PKN Nieuwland
Westzaan The Rockies
Wijhe Club Wijhe
Wijhe Eat and Meet Wijhe
Wijk bij Duurstede Waikse Vikingen
Wijk bij Duurstede Jeugd+
Willemstad Hollandsdiep
Winsum 12 +club Winsum
Winsum 4 you experience
Wjelsryp/Baaium KARateKIDZZ
Woerden Souldiers
Woerden 4YOU!
Woerden JongWoerden1
Woerden Berend Botje
Woerden JongWoerden 2
Woerden Strijders
Woerden 4You2!
Woerden JongWoerden 3
Wolphaartsdijk Deurbrekers
Wommels Wonderlijk Wommels
Woudenberg 4G-knallers
Woudsend KarmelKids
Yerseke Kefas 1
Yerseke Kefas 2
Zaamslag #poe
Zaandam Zaankantelaars
Zaltbommel Abigail
Zaltbommel Sifra
Zaltbommel Loïs
Zaltbommel Tirza
Zaltbommel Orpa
Zeewolde Team Zeewolde I
Zeewolde Team Zeewolde II
Zeewolde Team Zeewolde III
Zegveld Discover1
Zegveld Discover2
Zeist JeS!
Zevenhoven PG Zevenhoven
Zevenhuizen Tienerclub Zevenhuizen
Zierikzee Thomaskerk
Zierikzee Gasten!!
Zoetermeer Young Oasies
Zoetermeer Lichtzijde 3
Zottegem The jefs 1
Zottegem The jefs 2
Zottegem The jefs 3
Zuidhorn De soosjes
Zuidhorn De gabbertjes
Zuidlaren Cgk de Rank Zuidlaren
Zuidlaren Berend Botje
Zuidlaren De Wachter
Zuidlaren De Brinken
Zuidlaren De Zuidlaarder Bollen
Zwammerdam Over hoop
Zwijndrecht Estreon Team 1
Zwijndrecht Estreon Team 2
Zwijndrecht Develhof / Lindtse Hof
Zwolle Live Steady Zwolle
Zwolle Kloosterbende
Zwolle OosterShit
Zwolle Tieners van de Stinskerk

 

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van JOP. Meld je hier aan.

jop.nl maakt gebruik van cookies.
De website van JOP gebruikt cookies en daarmee vergelijkbare technieken om de kwaliteit van de website te verbeteren en jou een optimale bezoekerservaring te bieden. Deze gegevens zijn anoniem gemaakt. Soms wordt echter inhoud getoond van Facebook, YouTube en Twitter. Deze social media gebruiken hun cookies ook om advertenties te tonen.